Programmaboekje en startlijst

startlijst in PDF view

 

Programmakrantje

 

STARTLIJST 11 NOVEMBER 2017

 

8h: proef 1: pony’s powered by Hengstenhouderij Eric en Frederik Dekens

 

  1. Tibi Castri (Goliath Van De Groeneweg x T.C. Cracker) – Faut Jolien
  2. Jingaro De La Naiade (Ultra Top De La Haie x Lucky Boy) – Cityhorse Bvba
  3. Ice Cube Van Duyversputten (Houston x Braamhoeve Werner) – Blindeman Lieve en Stal Spits
  4. Orpheus Kri D’O (Doré Van ‘T Zorgvliet x Durello) – Hebberecht Danny – Blomme Caroline
  5. Iron Man Van Duyversputten (Dieu-Merci V. T&L) – Blindeman Lieve

 

 

8h30: proef 2: 2-jarige merries powered by Stephex Stables

 

  1. Pica-Linke Van De Rispen (Thunder vd Zuuthoeve x Toulon) – Hubert Lemaire
  2. Jarsy Lvp (Toulon x Clearway) – Bies Hoes
  3. Ulana Z (Untouchable x Welcome Boy) – Rondas Carla
  4. Polinne Van De Veldhoeve (Ceasar Ter Linden x Landlord) – Demesmaeker kelly
  5. Mario Eylenbosch (Kapitein x Lieu De Rampan) – Mario Eylenbosch
  6. Lenni (Le Diamond Horta x Canadian River) – Kris Vanvaerenbergh & Vandeweghe Hadewych
  7. Piaf Horta (Gemini x Quincy) – Van Rossem Wim
  8. Pasa Nova De Muze (Kasanova De La Pomme x Shindler De Muze) – Van Vossel Antoine
  9. Peurdy Dc (Denzel V H Meulenhof x Bamako De Muze) – De Cooman g
  10. Pheline Del Perros (Centurio 22 x Codex) – Claude D’hont
  11. PIIa Fonto (Vagrant Z x Clinton) – Dhaenens Jorn
  12. Cara Vita Z (Cigaret Jvh Z x Griseldi) – Govaers Kim
  13. Las Vegas Cityhorse Z (L’Arc De Triomphe x Radisson) – Cityhorse Bvba
  14. Dizzy Van Het Lichterveld Z (Denzel Van Het Meulenhof x Canadian River) – Kris Vanvaerenbergh

Piste slepen

  1. Pialotta Horta (Elvis Ter Putte x Vigo D’Arsouilles) – Van Rossem Wim
  2. Pourquoi Pas Van ‘T Meulenhof (Gemini x Marius Claudius) – Jimmy Vermeulen Joris de brabander
  3. Halina Van ‘T Nevehof (Adagio De Talma x Contender) – De Neve Rudy
  4. Jad’Or De Cantraine (Dollar De Fremis x Chris Du Chesnay) – cougneau sarah
  5. Pam (Kentucky Ter Doorn x Cumano Bd) – Dehennin Marc
  6. Pella Horta (Le Diamant Horta x Lord Z) – Van Rossem Ludo en Wim
  7. Olycia Van Het Bontehof Z (Ogano Sitte x Premium De Laubry) – Boeren Bart / Lauwens Liesbet
  8. Perle Van Strokapelleken (Calido I x Azur Depaulstra) – André & Patrick Van den Nest
  9. Poppemieke Jw Vd Moerhoeve (Vigo D ‘ Arsouilles x Diamant De Semilly) – Wuytack Jan & de moerhoeve bvba
  10. Jimagine De La Noyelle (Joy Van T Zorgvliet x El Espoir De Retz) – Elevage De La Noyelle
  11. Familly Du Parc (Quality Touch x Ideal De La Loge) – Dhaenens Frank
  12. Philadelphia V/D Pluishoek (Flamenco Desemilly x Tamura Van ‘T Heike) – Jef Fockaert
  13. Happy Van De Gulden (Casall x Cormint) – Fam Heymans – De Kempeneer
  14. Latoya Van De Mullegracht Z (Le Tot De Semilly x Carthago Z) – Borloo Ronny
  15. Prestige Van De Bergdalhoeve (Action Breaker x Quidam De Revel) – Meersseman Jonas

Piste slepen

  1. Parequita V.H. (Jamal Van Den Heffinck x Cumani Bd) – Hugo Baeyens
  2. Jumana De La Noyelle (Everton De Villee x Bentley Van De Heffinck) – Elevage De La Noyelle
  3. Quera Van Koekenhuyze Z (Quintero x Calando I) – Dhaenens Frank
  4. Janane D’Esquelmes (Kannan x Inshallah De Muze) – Maillart Daniel
  5. Helie Van De Gulden (Sandro Boy x Cassini I) – Fam Heymans – De Kempeneer
  6. Priska Van De Eilandhoeve (Hunters’Scendro x Inshallah De Muze) – Lieve Tierens
  7. Cumtaga Van Klapscheut Z (Cumthago C x Landor S) – Bvba Mivaro
  8. Feline Florida (Contendro x Kannan) – Hugo Baeyens
  9. Vitamine Du Dieu D ‘Arras (Vigo D Arsouilles x Hurlevent De Breka) – Vanhoutte jeremy
  10. Proikaparflam V/D Kleyenberg (Iron Man V/D Padenborre x Skippy II) – Vermeersch Aurélie en Vermeersch Maxime
  11. Paola Van Het Rozenveld (Corydon Van T&L x Unieko) – Panneels Bert
  12. I Love You Des 4 Vents Z (I Am Moerhoeve Star x Quite Easy) – elevage 4 vents sprl
  13. Caluna De Berlo Z (Chellsini Z x Quasimodoz) – Berlo ines
  14. Prima Donna Van Klapscheut (Le Diamant Horta x Lord Z) – Bvba Mivaro
  15. Wendoline Dm Z (Wandor Van De Mispelaere x Eros Platiere) – Jan De Mey – Hugo Baeyens

Piste slepen

  1. Pearl Diamond Du Louchier (Elvis Ter Putte x Capricieux Des Six Censes) – Antons Christopher
  2. Paroikaparflam V/D Kleyenberg (Iron Man V/D Padenborre x Skippy II) – Vermeersch Aurélie en Vermeersch Maxime
  3. Phara De Tilo (Le Diamant Horta x Vivaldi Du Seigneur) – Sophie Kessels
  4. Promissa Van ‘T Laar (Lavillon x Calato) – Veerle Freijzer
  5. Chanel Z (Costello x Muget Du Manoir) – chatho nv
  6. Koralie Van Den Bosrand Z (Kannan x Darco) – Vanheede Frederik
  7. Paris Van D’Heerlijkheid (Emerald Van ‘T Ruytershof x Heartbreaker) – André en Rita Vergeylen-Van de Putte
  8. Persey Dkb (Kannan x Flipper D’Elle) – Dekeyzer bram
  9. For Midable De Kestemont Z (For Pleasure x Basje (Dryden)) – Van den eynde kurt
  10. Haiti Dw-Z (Halifax V/H Kluizebos x Cicero Z Van Paemel) – DW-stables
  11. Petronella Du Louchier (Elvis Ter Putte x Ohio Van De Padenborre) – Antons Christopher
  12. Pienaki Van Den Dael (I Am Moerhoeve Star x Eros Platiere) – Sunaert jonas
  13. Patience Van ‘T Laar (Dieux Merci Van T&L x Cassini II) – Veerle Freijzer
  14. Picca Bella De Tilo (Jaguar Van Paemel x Edjaz Van’T Merelsnest) – Sophie Kessels
  15. Si Gracieuse Van Eeckhout Z (Scendro x Bon Ami) – Symons Jessie

Piste slepen

  1. Hadewyn Van’T Ravennest (Comme Il Faut x Carrico) – Coens-De Rycker Frederic & Isabel
  2. Pebbles Vd (Nabab De Reve x Chin Chin) – Jan en Jeroen Van Damme
  3. Parise Van Den Dael (I Am Moerhoeve’S Star x For Passion D’Ive Z) – Hengstenhouderij dekens
  4. Orchidée K (Baltic Vdl x Caretino) – Maarten Eylenbosch
  5. Perle Dkb (Iron Man Van De Padenborre x Andiamo) – Dekeyzer bram, raa annick en vanlaer nick
  6. Pacifique Van ‘T Laar (Centurio x Querlibet Hero) – Veerle Freijzer
  7. Ice Twin Girl Dw-Z (I’M Special De Muze x Wandor V/D Mispelaere) – DW-stables
  8. California Van Kojakhoeve (Cicero x Sheyenne De Baugy) – Zelderloo CV
  9. Pimpernel Vd Molendreef (Dieu Merci Van T&L x Upsilon Vd Heffinck) – Stal de Molendreef
  10. Jungle Bee D Eel (Castronom Z x Chellano Z) – Vandekerckhove – Boxstael
  11. Palou Van Den Eik (Balou De Rouet x Capital) – Stal Den Eik – Familie Vermeir

30 min. pauze tijdens de middag

 

Proef 3: 2-jarige mannelijke paarden powered by Stephex Stables

 

  1. Papillon V/D Hofsanck (Carlow Vd Helle x Heartbreaker) – Dimitri De Meyst
  2. Knock Out (Luxels x Opan) – Volders Dimitri
  3. Kind Of Special (Eldorado Van De Zeshoek x Heartbreaker) – Van Rooij Amanda
  4. Vegas Van Kojakhoeve (Vigo D’ Arsouilles x Cassini 1) – Zelderloo CV
  5. Poseidon Van ‘T Laar (Lavillon x Clearway) – Veerle Freijzer
  6. Igor Van Den Dael Z (I’Am Moerhoeve’S Star x Rebel II Z) – Cityhorse Bvba
  7. Jaloubet Des Peupliers (Baloubet Du Rouet x Verdi) – Hengstenhouderij dekens en Christiaan meunier
  8. Charlies Angel V/D Calchie Z (Cornet Obolensky x Joyeux Ardent) – Henk Defrancq
  9. Combolensky Z (Comilfo Plus Z x Krack C) – Peret Axelle
  10. Mr Papi Chulo Z (Mr Cielo Ohth Z x Tamura Van ‘T Heike) – Maaike – Axel Goossens-Dupont
  11. Pablo Van’T Hof Van Berthem (Vigo D’Arsouilles x Darco) – Sunt Tom
  12. Jupiter Van Duyversputten (Deauville Van T&L x Millar) – Blindeman Lieve
  13. Pyrus Van D’Hei (Diamant De Semilly x Lord Z) – Peter Stas
  14. Pasquale Van De Fruitkorf (Galisco Van Paemel x Ramiro) – Hengstenhouderij Dekens en Stoeterij Van Paemel
  15. Ecuador Dw-Z (El Torreo De Muze x Quasimodo V/D Molendreef) – DW-stables

Piste slepen

  1. Perte Totale De Res Nova (Comme Il Faut x Verdi) – Jacobs Dries
  2. J’Etincelle Du Grezil (Coeurbreaker Du Fleury x Hermes Perrine) – Coessens Thomas
  3. Picobello Vd Molenbeek (Don’T Touch T&J x Cash And Kerry) – Tom Sunt
  4. Pompidou Van Den Eik (Inshallah De Muze x Toulon) – Stal Den Eik – Familie Vermeir
  5. Patton M (Kannan x Darco) – Val De Somme Sprl
  6. Prince Malko M (Del Piero P& B x President) – Sprl Val De Somme
  7. Kiliwatch Van Paemel Z (Kannan x Carthago Z) – Hengstenhouderij dekens en Stoeterij Van Paemel
  8. Jessuibomec M-G C Leuze (Beau Mec M-G C Leuze x Indoctro) – Chanoine Marie-Guy
  9. Ice Twin Boy Dw-Z (I’M Special De Muze x Wandor V/D Mispelaere) – DW-stables
  10. Dionysios Van ‘T Ravennest (Diamant De Semilly x Carthago) – Coens-De Rycker Frederic & Isabel
  11. Crixus Dela Manzana Z (Casiro x Couleur Rubin) – Beurms Guno
  12. Picasso Van Klapscheut (Radco D’Houtveld x Heartbreaker) – Bvba Mivaro
  13. Jimenco Ctv Z (Jingo Di Dieu D’Arras x Flamenco De Semilly) – Casais – Vanhoutte
  14. Jeuzolympix Des Simes (Balou Du Rouet x Arko III) – Vanheyste Jennifer + Simon Eugénie
  15. Jacquart Du Seigneur (Boyfriend Du Seigneur x Ogano Sitte) – Marc Vanlangendonck

Piste slepen

  1. Pistioa Du Bois (Indoctro x Kashmir Van Schuttershof) – Vandorpe Hendrik
  2. Jalisko De La Ténacité (Leffe Van’T Bergske x Tamaris III) – delcroix emerence
  3. Jaléo Gf Du Marais (I Am Moerhoeve’S Star x Animo ‘S Hallo) – Haras du Marais (Pyis Audrey)
  4. Coco Rico Dlc Z (Cascadello 1 x Orville) – Meeus Ignace
  5. Kamikaza Van Het Bontehof Z (Kannan x Calido) – coeck jeaninne en braeckmans leen
  6. Passé Partout Van De Vlasbloemhoeve (Cabrini Van De Heffinck x Wandor Van De Mispelaere) – Vanderstraeten bart
  7. Porsche Van Het Broekdal (Thunder Van De Zuuthoeve x Sheyenne De Baugy) – Bruyland Rik
  8. Joker Du Seigneur (Don’T Touch Tiji Hero x Vivaldi Du Seigneur) – Marc Vanlangendonck
  9. Pomme Bleu (Mr Blue x Heartbreaker) – De Schutter Marleen
  10. Et Voila Dp Z (Emerald Van’T Ruytershof x T’Is Voltaire) – Depril Inneke
  11. Jones Du Chapitre (Boyfriend Du Seigneur x Ugano Sitte) – Elevage du Chapitre
  12. Pedro Van Het Waterblok (Eros Platiere x Sheyenne De Baugy) – van eeckhoudt frank
  13. Darior Von Hary Z (Diamant De Semilly x Hornet Rose) – Dekeyzer bram Thiry ben en mertens heinz
  14. Petit Coeur Van ‘T Swertland (Jamal Van De Heffinck x Quintus) – Stal Van Uytvanck
  15. Kingsize Str (Numero Uno x Indoctro) – De Wever Jef & t’Jampens Inge

Piste slepen

  1. Junior Du Seigneur (Eternity Du Seigneur x Calvaro) – Marc Vanlangendonck
  2. Popeye Equiso (Johnson x Diamant De Semilly) – Goessens Timothy – Bert Aamke
  3. Elton Von Hary Z (Elvis Ter Putte x Voltaire) – Dekeyzer bram Thiry ben en mertens heinz
  4. Jetset Van Paemel (Jaguar Van Paemel x Darco) – Sprl Olivier Risselin Et Equicollard
  5. Porto Ricco R (Clarucci C x Cum Laude Z) – Van der Elst Roel
  6. Gimli Vant Glemhof (Gemini Cl Xx x Kashmir) – Sunaert jonas
  7. Primo Van Het Wilderhof (Thunder Van De Zuuthoeve x Kojak) – Pasteels Hans
  8. Penturio Van Strijtem (Centurio 22 x Vancouver D’Auvray) – Kristof en Marc De Pauw
  9. Pepper Dnl (Flipper D’Elle x Narcos II) – Lieven en Ilse De Nutte – De Vleminck
  10. Just Boy Du Seigneur (Boyfriend Du Seigneur x Aganix Du Seigneur) – Marc Vanlangendonck
  11. Camillo On Hary Z (Comme Il Faut x Moujik De Sohan) – Dekeyzer bram Thiry ben en mertens heinz
  12. Ascofino Dv Z (Asca Z x Corofino I) – Sprl Olivier Risselin
  13. Cartouche Equiso Z (Colman x Chellano Z) – Goessens Timothy – Bert Aamke

 

 

Proef 4: 3-jarige paarden powered by Stal Van Klapscheut en Tal Milstein Stallions

 

  1. Orient Van Het Wilderhof (Ogano Sitte x Nabab De Reve) – Pasteels Hans
  2. Or Du Louchier (Hunters’ Scendro x Ohio Van De Padenborre) – Antons Christopher
  3. Emir Du Coeur Des Collines Z (Elvis Ter Putte x Calypso III) – Vandekerckhove – Boxstael
  4. Joker Van Ten Bos Z (Jaguar Van Paemel x Con Air) – sunaert jonas
  5. Charme D’O Z (Chellano Alpha Z x Little Rock) – Culot Frederic
  6. One Way Vd Molendreef (Kafka Vd Heffinck x Contact Vd Heffinck) – Stal de Molendreef
  7. Oreon Vd Heffinck (Kafka Vd Heffinck x Cassini II) – Anouch Danneels
  8. Opla Van Den Eik (Nabab De Reve x Toulon) – Stal Den Eik – Familie Vermeir
  9. Ona Van De Brouwershoeve (Clarimo x Darco) – Brouwershoeve BVBA
  10. Levantos Z (Levisto Z x Cassini I) – Moors Mathijs
  11. O-Mero (Richebourg x Wandor Van De Mispelaere) – Dermaut Hollevoet- Tommy Kevin
  12. Olijfje Van Het Wilderhof (Ogano Sitte x Skippy2) – Pasteels Hans
  13. Olivia Horta (Bamako De Muze x Qredo De Paulstra) – Evens Jeroen
  14. Prima Van Klapscheut Z (Peppermill x Lord Z) – Bvba Mivaro
  15. Origi Horta (Kasanova De La Pomme x Vigo D’Arsouilles) – Van Rossem Wim
  16. Oilily Vd Molendreef (Jos Vd Abdijhoeve x Heartbreaker) – Stal de Molendreef

Piste slepen

  1. Izecoeur De Bellignies W (Diamant De Bellignies x Ogano Sitte) – Villani Bruno
  2. Con Amore Van De Brouwershoeve (Cumthago C x Jarenco) – Brouwershoeve BVBA
  3. Iago Des Peupliers (Vigo D’Arsouilles x For Pleasure) – Hengstenhouderij dekens
  4. Ontario Ten Wendel (Elvis Ter Putte x Querlybet Hero) – Jacobs Werner
  5. Chloé Td Z (Cardento x Quantum) – Dermaut Hollevoet- Tommy Kevin
  6. Odina Van Klapscheut (I Am Moerhoeve’S Star x Landor S) – Bvba Mivaro
  7. Okidoki Vd Molendreeff (Jamal Vd Heffinck x Fetich Du Pas) – Stal de Molendreef
  8. Balouto Van Paemel Z (Baloubet Du Rouet x Colman) – Hengstenhouderij dekens en stoeterij van paemel
  9. Oscar Van Alfene (Thunder Van De Zuuthoeve x Flamenco De Semilly) – De Wagter – Haelterman
  10. Oblivion Van De Hemelberg (Clarence C x Winningmood Van De Arenberg) – Frank Deruyter
  11. Aurora Of Hermitage Z (Alvaro V Pachern x Parco) – Ronny Cooreman
  12. Orlando Van Klapscheut (Marius Claudius x Cicero Z) – Bvba Mivaro
  13. Ollie Be Good (Balou Du Rouet x Chippendale Z) – Rolin Martine
  14. Olala Hq (Kaiser Van Het Lambroeck x Opium De Laubry) – Huybrechts Jurgen
  15. Orphea Hq (Emerald Van ‘T Ruytershof x Epleaser Van ‘T Heike) – Verstappen Guy

Piste slepen

  1. Crickcrack Van De Eikhoeve Z (Crowntano Z x Codex) – Johan & Assy Baecke – Lattrez
  2. Oliver (Goldfever I x Landor S) – Melkior Guy
  3. Gucci Zoetendaele Z (Grand Pilot I x Cassini I) – Stal zoetendaele
  4. Oriana Van Klapscheut (Diamant De Semilly x Landor S) – Bvba Mivaro
  5. Ivanoe Du Houssoit (Hunters Scendro x Ksar Sitte) – Horse Of Belgium
  6. Orval Van De Padenborre (Kiekeboe x Pacht II) – Barchman Adeline
  7. Jindy (Numero Uno x Naturel) – Kosznik Anna
  8. Otello De Kalvarie (Gemini x Wandor Van De Mispelaere) – Lutz Jumping Horses Sprl
  9. Oscar Van De Kampanje (Toulon x Darco) – Hans Sarens
  10. Origi Van ‘T Hoegaerdenhof (Iron Man Van ‘T Meulenhof x Fellini) – Van Hoegaerden Marc
  11. Eskady D’Ma (Nabab De Rêve x Nidor Platiere) – Emmanuelle Durieux
  12. Jaya Di Talefra (Cayado x Contender) – Patania Francesco
  13. Okidoki Van Klapscheut (Diamant De Semilly x Landor S) – Bvba Mivaro
  14. Indigo Sitte (Marius Claudius x Chellano Z) – Horse Of Belgium
  15. Tribela Of Heritage Z (Takashi Van Berkenbroek x Royal Vinckenburgh) – Sneppe Ives

Piste slepen

  1. I Am Star Du Long Chêne Z (I Am De Moehoeve Star x Ohio Van De Padenbore) – Desmecht Eddy
  2. Olayinka De Barisy (I Am Moerhoeve’S Star x Vivaldi Du Seigneur) – Hautman Bart
  3. Oh My Star Van Strijtem (I Am Moerhoeve’S Star x Vancouver D’Auvray) – Kristof en Marc De Pauw
  4. Cali D’Archonfosse (Caliente x Paloubet Du Château) – Decroly Julien
  5. Obi Van Klapscheut (Cooper Van De Heffinck x Numero Uno) – Bvba Mivaro