Programmaboekje en startlijst

startlijst in PDF view

 

STARTLIJST 11 NOVEMBER 2018

 

8h: proef 1: pony’s powered by Hengstenhouderij Eric en Frederik Dekens

  1. Ukkepuk Van Duyversputten (Calipso Van De Vondelhoeve x onbekend) – Van Eetvelde – Blindeman
  2. Uli Van Duyversputten (Calipso Van De Vondelhoeve x onbekend) – Van Eetvelde – Blindeman
  3. Universo de la Luna (Amor D x Ten Ankers Jerolianca) – Hof Elshout
  4. Umami Castri (Blackwoodland Rock x ongekend) – Mollekens Nadine
  5. Krisolito Van Orchid’s (Kanshebber x Milton) – Stal Prinseveld NV
  6. Tornado van de Groenweg (Caherlistrane Robbie x Conor Mac Nessa) – Hof Elshout
  7. Orchid’s Manique (Kanshebber x Kantje’s Ronaldo) – Stal Prinseveld NV
  8. Talented love (Eternity vd N ranch x vedet vd vondelhoeve) – de coninck – eylenbosch
  9. Umero Prinseveld DSC (Konquistador Van Orchid’s x Mister Malthe) – Stal Prinseveld NV
  10. Utalia van ’t Elshout (Goliath van de Groenweg x Orchard’s D’Avranches) – Hof Elshout
  11. Une de Miel (Heros ter Putte x Ohio van de Padenborre) – Alexandra Deltomme
  12. Upendo Prinseveld DSC (Quint Van De Groenheuvel x Kanshebber) – Stal Prinseveld NV

 

 

9h: proef 2: 2-jarige merries powered by STX

  1. Air Love Bull’s Eye Z (Air Jordan Z x Echo van ’t Spieveld) – Vervisch Andres
  2. Atiyah van de Flierenhoek Z (Andiamo Z x Nagano) – Vandendriessche Wim
  3. tennessee van de meilegem Z (taran de la pomme x darco) – Michiels Karel
  4. Queentina (Calido x Heartbreaker) – De Schutter Marleen
  5. Que pasa (Cambio x Convento van de helle) – Van Aerschot Isabelle
  6. Quibelle de Kwakenbeek (Cantario x Quidam de Revel) – Hendrickx Jos
  7. Q-Musica Di Magico (Casillas Van De Helle x Parco) – Daniel Smet
  8. Qartier van den Tinnenhoek (Chatman x Orame) – De Ridder Tinneken
  9. Calimero Van Het Heidehof Z (Chatman x Nagano) – Wendy Wauters & Andy Van Buggenhout
  10. ladana (cicero z van paemel x exorbitant xx) – gysemans jef
  11. C-Qaudrille d’es VR (Cigaret jvh x Bonnie prince charlie) – Felicia Van Rysselberghe
  12. Quinara Van Het Klokkenhof (Connect x Wandor Van de Mispelaere) – Van Landschoot Rony
  13. Ilana ’s Heerwillems (Corland x Cassaro) – Peter Du Moulin
  14. Charlotte S Z (Cornet Obolensky x Bamako de Muze) – Stal Van Uytvanck
  15. Quismé Van Spieringenberg (Denzel Van ’t Meulenhof x Nabab De Reve) – Depelseneer Stijn
  16. Quonka vd Bisschop (Diamant de semilly x Heartbreaker) – Berkers Jonas

Piste slepen

  1. I’m a Special Lady van ’t Ravennest (Diamant de Semilly x Carthago) – Coens-De Rycker Frederic & Isabel
  2. Dédicace by Theyss Z (Dominator 2000 Z x Clinton) – Deplus Julie
  3. Question Van De Caudenborre (Donkervoort x Hunter Dwerse Hage) – De Smedt Dirk
  4. Q’El Torrea Van Essene (El Torreo De Muze x Athlet Z) – Carlos De Cock
  5. Quinette (Elvis ter putte x Querlybet Hero) – Patrick Van Meersche
  6. Qan Qan DMC (Elvis ter putte x Clinton) – Horsepower DMC BVBA
  7. Eyecatcher DNL Z (Emerald Van ‘T Ruytershof x Vleut) – De Nutte lieven – De vleminck
  8. Quelle Belle Fleur De Painblanc (For Pleasure x Emerald van ‘T Ruytershof) – Guy Painblanc
  9. queen pleasure vd slypshoek (for pleasure x cooper vd heffinck) – lammers lieven / coene maaike
  10. Fee vh vondelveld z (For pleasure x Andiamo z) – Billens Myriam & Vis Thierry
  11. Fie Fa Fun Z (Fun Again x Emerald van ’t Ruytershof) – De Wever Jef
  12. Q Mosita van Essene (Mossito van het Hellehof x Tinka’s Boy ) – Carlos De Cock
  13. Quality van de hoge weide (Greco sitte x Wandor van de mispelaere) – Appelmans Noa
  14. Kalamity de cantraine (Greco sitte x Chris du chesnay) – Cougneau sarah
  15. Giuletta DNL Z (Good boy x Flipper d’Elle) – De Nutte lieven – De vleminck
  16. kiesling de la cense au bois (Greco sitte x riesling du monselet) – hautecoeur lisa

Piste slepen

  1. Hixy van het Akrenbos Z (Halifax van het Kluizenbos x Winningmood vd Arenberg) – Silke & Thomas Polaster
  2. Quinet Vd Bisschop (Harley VDL x Cabrio Van de Heffinck ) – Nicolas Bruylants
  3. Queen’s Imagine van Wellington (Imagine van de Hermitage (Woutland Imagine) x Randel Z) – Venneman Tina
  4. queen b. van ’t janshof (iron man van de padenborre x quidam de revel) – Janssens Jan
  5. Infinity van de ketelheide z (Iron man van de padenborre x Chin chin) – Van Rossem steve
  6. Janne DP Z (Jaguar van Paemel x Kashmir v Schuttershof) – Depril Yves
  7. Kamille JW vd Moerhoeve (Jenson van ’t Meulenhof x Diamant de Semilly) – Jan Wuytack en Kurt De Clercq – De Moerhoeve
  8. Kickass H M Z (Kannan x Corrado ) – Familie Mievis Huysegoms
  9. Kidool Fernantes z (Kannan x Quito de baussy ) – Gregory De Vidts
  10. Qualita De Septon (Jenson V/H Meulenhof x Del Piero P&B) – Sprl Val De Somme / Gilbert Deroock
  11. Quinta Van Strokapelleken (Kannan x Colman) – Andre en Patrick Van Den Nest
  12. Qwintana V.D. Calloo Meerschen (Kato T Z x Vigo D’Arsouilles) – Devoghel Jozef
  13. Quibalia van de Klothoef (Leandro Vg x Carolus II) – Van de Voorde Kurt
  14. Quintana For ‘T Zonneveld (For Pleasure x Flamenco de Semilly) – Mertens Christian
  15. Lotus Equiso Z (Levisto Z x Diamant de Semilly) – Goessens Timothy – Bert Aamke

Piste slepen

  1. Que Tall van ’t Bosveld (Marius Claudius x Flamenco de Semilly) – Lemaire Marie
  2. Mistic rio vh lichterveld z (Mosito vh hellehof x Lord z) – Kris van vaerenbergh / Fam vankerme
  3. Quinoha Sain-Benoît (Nonstop x Ogano Sitte) – Hotte Daniel
  4. Quanita van de Klothoef (Pommeau du Heup x Quintus) – Willem Lebon
  5. Karma van de Vrombautshoeve Z (Kannan x Karioka del Follee) – Stal Boelens
  6. Que Sera De Septon (Prince V/D Wolfsakker x Del Piero P&B) – Sprl Val De Somme / Gilbert Deroock
  7. Sarina van t Rijhof Z (Solid Gold Z x Indoctro) – Gochet Frank
  8. Alita R&R Z (atomic Z x lordship) – Vanhelleputte Robby & Rebecca
  9. quality van ’t slot (toulon x ahorn z) – Van de Velde Gentil
  10. Qapella di Lino (Toulon x Kannan) – Ghekiere Geert
  11. Quana Van Klapscheut (Iron Man V D Padenborre x Haertbraeker) – Bvba Mivaro
  12. iWatch van t ameldonk z (I m special de muze x Orlando) – Ameldonk bvba
  13. Jalanta v/d Vrombautshoeve Z (Vdl groep Jos van d Abdijhoeve x Contact vd Heffinck) – Stal Boelens
  14. Queen Van De Donkhoeve (Carrera Vdl x Chin Chin) – De Donk Com Va
  15. Qiqi Ten Dam (Vigo D’Arsouilles x Vancouver vdl) – Matthijs-Van Hoeke
  16. Vie vd Groenhoeve (Vigo d’arsouilles x Ultimo) – Peters Kim en Nina

 

30 min. pauze tijdens de middag

 

Proef 3: 2-jarige mannelijke paarden powered by STX

  1. Quintano van ’t zittert (Aimar van het polderhof x Vivaldi du seigneur) – Cooreman Ronny
  2. Querty (Bamako de muze x Canabis Z) – Eylenbosch Leon
  3. Bambi Van Klapscheut Z (Bamako De Muze x Haertbreaker) – Bvba Mivaro
  4. Belluno d’elsendam zp (By cera d’ick x Darco) – Thibault Vermeulen – Francois Verhulst
  5. Cassius De La Hoguenne Z (Casino Royal van de Hunters x Nabab de Rêve) – Heddebaut Lola
  6. Cliquot van t ameldonk z (Cicero x Diamant de semilly) – Ameldonk bvba bart bomere
  7. Quartz Van De Vijfheide (Sulaiky x Ferro) – Jaques Audrey
  8. Cuba Libre Van Paemel Z (Cicero Z x Calvaro Z) – Stoeterij Van Paemel BVBA
  9. Cupido vd molenweg Z (Cicero Z) – Jolien Van Der Bracht
  10. Commander HK Z (Come Il Faut x Emerald vh Ruytershof) – Halkin Stables (Tim van Hal & Olivia Kinneson)
  11. Quartz van Heiste (Contact vd Heffinck x Darco) – Carriere Nikita
  12. Coriaan Van Klapscheut Z (Comme Il Faut x Lord Z) – Bvba Mivaro
  13. Little big man (Contendro 1 x Cento) – Stal brecht goossens
  14. Kornet van het danaukeshof (Cornet obolensky x Idem D’Azur) – Danau Benny
  15. Kaiser du Mont de Bry (Diamant de Bellignies x Canadian River) – Grote Ludovic en Inès
  16. Dach van de vijftiende z (Dominator 2000 z x Dayano) – Leys stefanie

Piste slepen

  1. Diablo van jonckhoeve Z (doree vd moskifarm x cartoon ) – Stal jonckhoeve
  2. Quel Vedet van de Grenshoeve (El Torreo De Muze x Millar) – Nick Van Riet
  3. Cornet Van Klapscheut Z (Cornet Obolensky x Radco D’ Houtveld) – Bvba Mivaro
  4. Eddy Vd Z (El Torreo De Muze x Darco) – Jan En Jeroen Van Damme
  5. Quito R&R (Eldorado van de zeshoek x indoctro) – Vanhelleputte Robby & Rebecca
  6. Korado De Baudignies (Eldorado van de zeshoek x Darco) – De Donder Philippe
  7. Kadans van hof ter Naillen (Elvis ter Putte x Toulon) – Robberecht Stef
  8. Kyoto Van Duyversputten (Emerald Van ’t Ruytershof x Toulon) – Van Eetvelde – Blindeman
  9. Quantum D. van de Bruekauter (F-One Usa x Parco) – Lammens Hugo
  10. Quickjumper Van Klapscheut (For Pleasure x Nabab De Reve) – Bvba Mivaro
  11. lamaan (gaspahr x voltaire) – bliki niels
  12. Qwibus van het Maxenhof (Hidalgo x Nonstop) – Marc En Caro Vermeir
  13. Coup de coeur de la folie Z (hunters carambole x chellano z) – Nadine De coster
  14. Star van jonckhoeve z (Hunters scendro x nagano ) – Stal jonckhoeve
  15. Qaloubet van de witte hoeve (jaloubet de loupe x Kashmir van schuttershof) – Michelle erauw
  16. Kenzo de Cashka (Jenson van ’t Meulenhof x Andretti) – Goset Pascal

Piste slepen

  1. Qolor P (Jericho Dwerse Hagen x Ico Sun) – Panneels Bert
  2. kiwi du colroy (jingo di dieu d’arras x nabab de reve) – Dupont rene
  3. quinto-yesse dc (Kafka v d heffing x darco) – DeCooman Rudy
  4. Kointreau Dnl Z (Kannan x Flipper D Elle) – De Nutte lieven- de vleminck
  5. Quinten (Kato T Z x Cloud) – Van schepdael pierre
  6. Quandor Van Klapscheut (Landor S x President) – Bvba Mivaro
  7. Qlassic van ’t Bosveld (L’arc de triomphe x Air Jordan Z) – Lemaire Andre
  8. Quality star de balgerhoek (Lavallino ter klomp x Sandrini) – Hoefsmederij Blondeel
  9. Kronos du Chapitre (Dayton Sitte x Cordano Sitte Z) – Elevage du Chapitre
  10. Q Vite van de wittemoere (Lavallino ter Klomp x Concreto) – Eric van Nieuwenhuyse
  11. Le Krack Z (Lavillon x Querlybet Hero) – Chatho NV
  12. Alesi (Adagio de Talma x Hermes d’Authieux) – Geeroms Gert
  13. Qazart Horta (Le diamant Horta x Landor S) – Van Rossem Wim en Ludo
  14. Kill bill du mayeur el (Ligie s goldstar x Apache d adriers) – Labidi Emilie
  15. Quadanza van de calchie (Ligie’S Goldstar Vv x Jouyeux Ardent) – Defrancq Henk
  16. Mister Magic Mc Z (Marius Claudius x Paddox) – Cartenstadt Michelle

Piste slepen

  1. Quichote van de Eilandhoeve (Matisse de Mariposa x Inshallah de Muze) – Lieve en Johan Tierens – Boon
  2. Quel homme vd Molendreef (Jamal vd Heffinck x Contact vd Heffinck) – Stal de Molendreef
  3. Kingston du Chapitre (Ugano Sitte x Ogano Sitte) – Elevage du Chapitre
  4. Quano Van Klapscheut (Mugano Van Klapscheut x For Passion D’Ive Z) – Bvba Mivaro
  5. Quotum van de Fruitkorf (old Chap Tame x Caretano) – Gijbels stables BVBA
  6. Kilimandjaro d eel (Peppermil z x Baltik sitte) – Delplace zora
  7. Alesi (Adagio de Talma x Hermes d’Authieux) – Geeroms Gert
  8. el pintador du dieu d’Arras (emerald van ’t ruytershof x codex) – Vanhoutte jeremy
  9. Grand Canyon HD Z (Grecco Sitte x Quantum) – Dermaut Hollevoet
  10. Quality van het heidehof (Echo van t spieveld x Animo) – Van buggenhout andy
  11. Quebec vd Molendreef (Pommeau du heup x Heartbreaker) – Stal de Molendreef
  12. Qarasco vdk z (Quasimodo van de molendreef x Clinton) – Van der kelen mathieu
  13. Quasco (Golden Boy Du Val Du Geer x Cordobes I) – Stal Jugetra
  14. Quinton V.D. Calloo Meerschen (Ugano Sitte x Skippy Ii) – Devoghel Jozef
  15. Quinten vd rollebeek (Vagabond de la pomme x Toulon) – Bvba de rollebeek
  16. Vino van het Lichterveld z (Vigo D’Arsouilles x Canadian river) – Kris van vaerenbergh

 

 

Proef 4: 3-jarige paarden powered by Horse Immo

  1. Pronto Van ‘T Klavertje Vier (Vigo D’Arsouilles x Landon) – Nele Claes
  2. Valco vdk z (Val thorens van de padenborre x Clinton) – Van der kelen mathieu
  3. Piia Fonto (Vagrant Z x Clinton) – Jorn Dhaenens
  4. Pioen van de donkhoeve (Tangelo van de zuuthoeve x diamant de semilly) – De Donk Quintelier G
  5. Snipper van het heidehof z (Solid gold z x Caretino) – Van buggenhout andy
  6. Jones du Chapitre (Boyfriend du Seigneur x Ugano Sitte) – Vande Walle Flora
  7. Double Dice G&G Z (Dayton Sitte x Casall) – Geeroms Gert
  8. Picasso Van Klapscheut (Radco D’Houtveld x Haertbreaker) – Bvba Mivaro
  9. Perte Totale ED (Polidiktus vd Helle x Randel Z) – Ellen De Swert & Danny Van Es
  10. Cabin Crew HD Z (Contendro I x Parco) – Dermaut Hollevoet
  11. Casey de will (casall x cormint) – Vanhoutte jeremy
  12. Paloublue d’Archonfosse (Paloubet du Château x Mr. Blue) – Decroly Julien
  13. Air Jordina Mc Z (Air jordan Alpha Z x Chellano Z) – Cartenstadt Michelle
  14. Pretty Woman V/D Brouwershoeve (Galisco Van Paemel x Heartbreaker) – Stal Jugetra

Piste slepen

  1. Jiosko Sitte (Ogano Sitte x Clinton ) – Horse Of Belgium – Boudrenghien
  2. Leontine s z (Le diamant horta x Carthago) – Sara agneessens
  3. Pella Horta (Le diamant Horta x Lord Z) – Van Rossem Wim en Ludo
  4. Lenni van het lichterveld z (Le diamant horta x Canadian river) – Kris van vaerenbergh / Hadewych van de weghe
  5. Phara de Tilo (Le Diamant Horta x Vivaldi du Seigneur) – Kessels Sophie
  6. Carlo Van Klapscheut Z (Carlow Van De Helle x Cicero Z) – Bvba Mivaro
  7. Chic Bubblegum ED (Largo x Lux Z) – Arno Mary
  8. Kili watch van paemel z (Kannan x Carthago z) – Brusselmans diederich
  9. Candy Crush Z (Centurio 22 x Emerald Van ‘T Ruytershof) – Stal Jugetra
  10. Paddington (Kannan x NonStop) – Hendrickx Jos
  11. Jimagine De La Noyelle (Joy Van T Zorgvliet x El Espoir De Retz) – Elevage De La Noyelle
  12. Phelina De Septon (Jenson V/H Meulenhof x Landor S) – Sprl Val De Somme / Gilbert Deroock
  13. Petit Coeur Van ’t Swertland (Jamal vd Heffinck x Quintus) – Stal Van Uytvanck
  14. Picca Bella De Tilo (Jaguar van Paemel x Edjaz van ’t Merelsnest) – Kessels Sophie

Piste slepen

  1. Penelope V/D Gravenhoeve (Iron Man Van De Padenborre x Animo) – Huyvaert Dorien
  2. Pistoia Du bois (Indoctro x Kashmir van schuttershof) – Hendrik vandorpe
  3. Parise Van Den Dael (i am moerhoeves star x For Passion D’Ive Z) – Frederik en Eric Dekens
  4. pienaki van den dael (i am moerhoeves star x eros) – sunaert schollaert
  5. Pin-up MM (Hidalgo x Echo van het neerenbosch) – Piens Caroline
  6. For midable de kestemont Z (For pleasure x Basje. (dryden)) – Van den eynde Kurt
  7. Panamarenka van den Blauwaert (For Passion D’Ive Z x I Am Moerhoeve’S Star) – Dehandschutter Daan
  8. For Ever Z (For Fox Heldenlaan z x Grand Cru ) – Mylle Nenah
  9. Principessa V/D Gravenhoeve (Hidalgo x Nabab De Reve) – Huyvaert Dorien
  10. Pedro Van Het Waterblok (Eros platiere x Sheyenne De Baugy) – Van Eeckhoudt Frank
  11. Paco van ’t Solheide (i am moerhoeves star x Sheyenne De Baugy) – Frederik en Eric Dekens
  12. Jaywood d eel (Elite de l herse x Lys de darmen) – Vandekerckhove-Boxstael
  13. Contador van de ketelheide (Cor van de mespel z x Massimo) – Steve van Rossem
  14. Panamera De Septon (Del Piero P&B x Indoctro) – Sprl Val De Somme / Gilbert Deroock

Piste slepen

  1. kensington r (vigaro x mister concorde) – Nick geerts
  2. Da Vinci (Dallas VDL x Ahorn) – Jade Van Gaal
  3. Demo Hof Ter Bruggen Z (Dakar vdl x Ustinov ) – Lerno Pieter
  4. J’etincelle du Grezil (Coeurbreaker Du Fleury x Hermes Perrine) – Coessens Thomas
  5. Caluna de Berlo Z (Chellsini Z x Quasimodo Z) – Berlo Ines
  6. Penturio Van Strijtem (Centurio 22 x Vancouver d’Auvray) – Marc en Kristof De Pauw
  7. Jungle bee d eel (Catronom z x Chellano z ) – Vandekerckhove-Boxstael
  8. Cornado van de ketelheide z (Cor van de mespel x Cavalier mister) – Steve van rossem
  9. kiekeboe (cardento x quickfeur van koekshof) – Nick Geerts
  10. phantastique VG Stabels (Balou Du Rouet x Surrealist Van ‘T Paradijs) – Van Gucht Ivo
  11. Ambassador Z (Andiamo Z x Obourg) – Eddy Hofmans
  12. Autréau NS Z (Air jordan Z x Falco) – Nelson Francois & Maxiene Maes
  13. Amazon star (A power x Clinton) – Danny Vermeulen